KONST / Litografier / Färglitografi 15086177
nr 1508 6177
Rolf Lidberg
(1930-2005), Sverige
Troll. Signerad, numrerad 82 / 400, daterad -68. Färglitografi, bildmått: 38x46 cm, yttermått inklusive ram: 54x64 cm
Rolf Lidberg, svensk målare född 1930, död 2005.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 12 december 2022
kl 19:03:32
8/12 21:03:20